| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm enz. |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10mm*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 250M Roll |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm enz. |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |