| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 12 mm * 4 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm enz. |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof | Kiezelzuur 99,8% |
| Bulkdichtheid | >1,98 (g/cm3) |
| Schijnbare porositeit | 7-11 (%) |
| Productnaam | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof | Kiezelzuur 99,8% |
| Bulkdichtheid | >1,98 (g/cm3) |
| Schijnbare porositeit | 7-11 (%) |
| Productnaam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D25mm* M10mm*85mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 5.5mm*5.5mm*250M Roll |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |