| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 12mm*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm κ.λπ. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κεραμικοί κύλινδροι Fused Silica |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή κλιβάνου σκλήρυνσης γυαλιού |
| πρώτη ύλη | Πυρίτιο 99,8% |
| Χύδην πυκνότητα | >1,98 (g/cm3) |
| Φαινόμενο πορώδες | 7-11 (%) |
| Όνομα προϊόντος | Κεραμικοί κύλινδροι Fused Silica |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή κλιβάνου σκλήρυνσης γυαλιού |
| πρώτη ύλη | Πυρίτιο 99,8% |
| Χύδην πυκνότητα | >1,98 (g/cm3) |
| Φαινόμενο πορώδες | 7-11 (%) |
| Όνομα προϊόντος | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D25mm* M10mm*85mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες σπειροειδές πηνίο θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένο 14,2KW, 16,4KW, 19,68KW, 8,4KW κ.λπ. |
| Χρήση | βιομηχανικός ηλεκτρικός φούρνος |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες σπειροειδές πηνίο θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | βιομηχανικός ηλεκτρικός φούρνος |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 5.5mm*5.5mm*250M |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |