| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Glas-diamanten kernboorstuk |
|---|---|
| Diameter | 4 ~ 200 mm |
| Lengte | 75 mm of 95 mm |
| Sollicitatie | Strippen en boren van glasgaten |
| Materiaal | diamant zand |
| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |