| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Βρυκότρυπα από γυάλινο διαμάντι |
|---|---|
| Διάμετρος | 4~200mm |
| Μήκος | 75mm ή 95mm |
| Εφαρμογή | Απογύμνωση και διάνοιξη οπών γυαλιού |
| Υλικό | άμμο διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |