| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| FrameMaterial | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam | Heat Soak Furnace voor gehard glas |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Maximale glasgrootte | 2200 x 1200 mm |
| Minglasdikte | 2 mm |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |