75mm 95mm Gesinterde Massieve Diamant Boor Precisie Glasboor
| Productnaam: | Glas-diamanten kernboorstuk |
|---|---|
| Diameter: | 4 ~ 200 mm |
| Lengte: | 75 mm of 95 mm |
| Productnaam: | Glas-diamanten kernboorstuk |
|---|---|
| Diameter: | 4 ~ 200 mm |
| Lengte: | 75 mm of 95 mm |
| Compressie sterkte: | ≥ 60(MPa) |
|---|---|
| Dikte: | 500-550kg/m3 |
| Functie: | Uitstekende weerstand tegen thermische schokken |
| FrameMaterial: | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam: | Heat Soak Furnace voor gehard glas |
| Veiligheidsvoorzieningen: | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Productnaam: | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie: | Glazen temperoven |
| Materiaal: | kevlar-aramidevezel |
| Productnaam: | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie: | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal: | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Productnaam: | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie: | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Productnaam: | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie: | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof: | Kiezelzuur 99,8% |
| Productnaam: | Vacuümzakfolie voor gelaagd glas |
|---|---|
| Filmbreedte: | 1650 mm, 2100 mm, 2300 mm, 2500 mm, 2700 mm, 3000 mm |
| Rollengte: | 200 meter |
| Productnaam: | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie: | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Productnaam: | 9 het Glas Scherpende Machine van de motoren Rechte Lijn |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Spanning: | 380 V 50 Hz |
| Productnaam: | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie: | Machine van het Tamglass glasston de aangemaakte glas |
| Materiaal: | kevlar-aramidevezel |
| Materiaal: | Kevlar |
|---|---|
| Flexibiliteit: | Flexibel en gemakkelijk te verplaatsen |
| Comfort: | Lichtgewicht en ademend |
| Dikte: | 220mm |
|---|---|
| gewicht: | 50 kg |
| Materiaal: | Rubber |
| Productnaam: | Relais in vaste toestand |
|---|---|
| Sollicitatie: | Huishoudelijke apparaten |
| Stroom: | DC4V-32V AC24V-480VAC |
| Productnaam: | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie: | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal: | PU |
| Productnaam: | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie: | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal: | Diamantpoeder, staal |