75mm 95mm Συμπαγής Διαμαντένια Μύτη Διάτρησης Συμπαγής Διαμάντι Μύτη Διάτρησης Γυαλιού Υψηλής Ακρίβειας
| Όνομα προϊόντος: | Βρυκότρυπα από γυάλινο διαμάντι |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4~200mm |
| Μήκος: | 75mm ή 95mm |
| Όνομα προϊόντος: | Βρυκότρυπα από γυάλινο διαμάντι |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4~200mm |
| Μήκος: | 75mm ή 95mm |
| Αντοχή συμπίεσης: | ≥ 60 (MPa) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 500-550kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό: | Εξαιρετική αντοχή σε θερμικά σοκ |
| FrameMaterial: | Χάλυβας υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Φούρνος θερμότητας για σκληρυμένο γυαλί |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερθέρμανσης |
| Όνομα προϊόντος: | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό: | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Όνομα προϊόντος: | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό: | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Όνομα προϊόντος: | Θερμοσίφωνες σπειροειδές πηνίο θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος: | Κεραμικοί κύλινδροι Fused Silica |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή κλιβάνου σκλήρυνσης γυαλιού |
| πρώτη ύλη: | Πυρίτιο 99,8% |
| Όνομα προϊόντος: | Μεμβράνη Vacuum Bagging για Επικαλυμμένο Γυαλί |
|---|---|
| Πλάτος ταινίας: | 1650mm, 2100mm, 2300mm, 2500mm, 2700mm, 3000mm |
| Μήκος ρολού: | 200 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος: | ενισχυτικές ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακονίζοντας μηχανή γυαλιού, μηχανή DGU, μονώνοντας μηχανή |
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη |
| Όνομα προϊόντος: | 9 ακονίζοντας μηχανή γυαλιού ευθειών γραμμών μηχανών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Δυναμικό: | 380V 50HZ |
| Όνομα προϊόντος: | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή γυαλιού Tamglass glasston μετριασμένη |
| Υλικό: | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Υλικό: | Kevlar |
|---|---|
| Ευκαμψία: | Ευέλικτο και εύκολο στη μετακίνηση |
| Ανεση: | Ελαφρύ και Αναπνευστικό |
| Πάχος: | 220mm |
|---|---|
| βάρος: | 50 κιλά |
| Υλικό: | Καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντος: | Στερεάς κατάστασης ηλεκτρονόμος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακές Συσκευές |
| Εξουσία: | DC4V-32V AC24V-480VAC |
| Όνομα προϊόντος: | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό: | PU |
| Όνομα προϊόντος: | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό: | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |