| Product Name | Threaded Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Application | Glass & Ceramic Tile Drilling Holes |
| Material | Diamond Powder, Steel |
| Diameter | 3-200mm |
| Length | 75mm, 95mm, Other Sizes Can Be Customized |
| Product Name | Threaded Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Application | Glass & Ceramic Tile Drilling Holes |
| Material | Diamond Powder, Steel |
| Diameter | 3-200mm |
| Length | 75mm, 95mm, Other Sizes Can Be Customized |
| Product Name | Threaded Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Application | Glass & Ceramic Tile Drilling Holes |
| Material | Diamond Powder, Steel |
| Diameter | 3-200mm |
| Length | 75mm, 95mm, Other Sizes Can Be Customized |
| Product Name | Threaded Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Application | Glass & Ceramic Tile Drilling Holes |
| Material | Diamond Powder, Steel |
| Diameter | 3-200mm |
| Length | 75mm, 95mm, Other Sizes Can Be Customized |
| Product Name | Glass Diamond Core Drill Bit |
|---|---|
| Diameter | 4~200mm |
| Length | 75mm Or 95mm |
| Application | Stripping And Glass Hole Drilling |
| Material | Diamond Sand |